BPK logo

Biblioteka

Politechniki Koszalińskiej

Zastosowanie rekurencyjnych, półanalitycznych algorytmów splotowych w symulacjach obwodów elektronicznych : rozprawa doktorska / Radosław Łuczak ; Politechnika Koszalińska. Wydział Elektroniki i Informatyki.

By: Contributor(s): Material type: TextTextLanguage: Polish Publication details: Koszalin : [s.n.], 2006.Description: 110 stron : ilustracje ; 30 cm + 2 recenzje ; karta informacyjna o pracy badawczejContent type:
  • Tekst
Media type:
  • Bez urządzenia pośredniczącego
Carrier type:
  • Wolumin
Subject(s): Genre/Form: Online resources: Dissertation note: Rozprawa doktorska. Politechnika Koszalińska. 2006. Summary: Praca dotyczy technik symulacji układów elektronicznych w dziedzinie czasu, opartych na rekurencyjnych algorytmach splotowych SARA. Wprowadzenie takich algorytmów i zastosowanie ich do symulacji obwodów elektronicznych stwarza wiele nowych możliwości do prowadzenia badań i rozwijania technik symulacji, ale implementacja algorytmów SARA wiąże się z występowaniem pewnych trudności wynikających z ich natury. W pracy wykorzystano je do symulacji wybranej klasy układów, a mianowicie do Układów Impulsowego Przetwarzania Mocy (UIPM).
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Shelving location Call number Status Date due Barcode Item holds
Doctor's thesis Doctor's thesis Biblioteka Politechniki Koszalińskiej Informatorium RD 100 Tylko na miejscu 00901383
Total holds: 0

Druk jednostronny.

Rozprawa doktorska. Politechnika Koszalińska. 2006.

Bibliografia na stronach 88-91.

Praca dotyczy technik symulacji układów elektronicznych w dziedzinie czasu, opartych na rekurencyjnych algorytmach splotowych SARA. Wprowadzenie takich algorytmów i zastosowanie ich do symulacji obwodów elektronicznych stwarza wiele nowych możliwości do prowadzenia badań i rozwijania technik symulacji, ale implementacja algorytmów SARA wiąże się z występowaniem pewnych trudności wynikających z ich natury. W pracy wykorzystano je do symulacji wybranej klasy układów, a mianowicie do Układów Impulsowego Przetwarzania Mocy (UIPM).

© 2023 Biblioteka Politechniki Koszalińskiej :: KOHA