Logo BPK

Biblioteka

Politechniki Koszalińskiej

Widok standardowy Widok MARC Widok ISBD

Zastosowanie rekurencyjnych, półanalitycznych algorytmów splotowych w symulacjach obwodów elektronicznych : rozprawa doktorska / Radosław Łuczak ; Politechnika Koszalińska. Wydział Elektroniki i Informatyki.

Autor: Współtwórca(-y): Rodzaj materiału: TekstTekstJęzyk: polski Szczegóły wydania: Koszalin : [s.n.], 2006.Opis: 110 stron : ilustracje ; 30 cm + 2 recenzje ; karta informacyjna o pracy badawczej.Typ zawartości:
  • Tekst
Tryb odtwarzania:
  • Bez urządzenia pośredniczącego
Typ nośnika:
  • Wolumin
Tematy: Rodzaj/forma: Zasoby online: Uwaga dotycząca dysertacji: Rozprawa doktorska. Politechnika Koszalińska. 2006. Streszczenie: Praca dotyczy technik symulacji układów elektronicznych w dziedzinie czasu, opartych na rekurencyjnych algorytmach splotowych SARA. Wprowadzenie takich algorytmów i zastosowanie ich do symulacji obwodów elektronicznych stwarza wiele nowych możliwości do prowadzenia badań i rozwijania technik symulacji, ale implementacja algorytmów SARA wiąże się z występowaniem pewnych trudności wynikających z ich natury. W pracy wykorzystano je do symulacji wybranej klasy układów, a mianowicie do Układów Impulsowego Przetwarzania Mocy (UIPM).
Twoja ocena
    średnia ocena: 0.0 (0 głosów)
Egzemplarze
Typ dokumentu Obecna biblioteka Lokalizacja Sygnatura Status Termin zwrotu Kod kreskowy Zamówienia
Rozprawa doktorska Rozprawa doktorska Biblioteka Politechniki Koszalińskiej Informatorium RD 100 Tylko na miejscu 00901383
Liczba zamówień: 0

Druk jednostronny.

Rozprawa doktorska. Politechnika Koszalińska. 2006.

Bibliografia na stronach 88-91.

Praca dotyczy technik symulacji układów elektronicznych w dziedzinie czasu, opartych na rekurencyjnych algorytmach splotowych SARA. Wprowadzenie takich algorytmów i zastosowanie ich do symulacji obwodów elektronicznych stwarza wiele nowych możliwości do prowadzenia badań i rozwijania technik symulacji, ale implementacja algorytmów SARA wiąże się z występowaniem pewnych trudności wynikających z ich natury. W pracy wykorzystano je do symulacji wybranej klasy układów, a mianowicie do Układów Impulsowego Przetwarzania Mocy (UIPM).

© 2023 Biblioteka Politechniki Koszalińskiej :: KOHA